předvýběr.cz

PHP Programátor – Hradec Králové

Zveřejněno 13.10.2020

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti internetových prezentací, elektronického obchodování a internetového marketingu, hledáme vhodné kandidáty na pozici PHP Programátor – Hradec Králové.

Náplň práce

Vývoj e-shopů a tvorba www stránek

  • nasazování a úpravy redakčního systému Reflex pro konkrétní potřeby zákazníků
  • vytváření a přizpůsobování šablon pro CMS systém Reflex
  • vytváření a práce s databází MySQL
  • úprava pravidel pro rewrite
  • vytváření exportů a importů zboží
  • změny v HTML a CSS kódu

Vývoj redakčního systému Reflex

  • vývoj nových modulů redakčního systému
  • úpravy a rozšiřování modulů pro konkrétní potřeby klientů

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • znalost objektového programování v PHP
  • praxe s provozováním databází a práce s SQL, MySQL
  • orientace ve verzovacích systémech (Git, SVN)
  • alespoň základní orientace v linuxových systémech
  • komunikativní přístup a samostatnost - chuť učit se novým věcem
  • osobní nasazení a vlastní ambice
  • vyžadujeme spolehlivost a seriózní vystupování

Nabízíme

  • práci u expandující české IT společnosti
  • samostatnou, zajímavou a tvůrčí práci v dobrém týmu
  • příjemnou firemní kulturu, neformální pracovní prostředí
  • po domluvě možnost home office
  • flexibilní pracovní dobu na základě domluvy
  • možnost dále se rozvíjet a vzdělávat
  • konkurenceschopné finanční ohodnocení
  • zajímavou, různorodou práci s možností seberealizace
  • velmi širokou možnost osobního a profesního rozvoje
  • nástup možný IHNED, dle dohody
  • místo výkonu práce: Hradec Králové - Malšovice