předvýběr.cz

Mistr / vedoucí výroby – interiéry a kompletace minibusů

Zveřejněno 01.10.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá přestavbami dodávek na minibusy hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistr / vedoucí výroby – interiéry a kompletace minibusů.

Náplň práce

  • řízení výrobního týmu 15-20 lidí
  • kontrola dodržování výrobních postupů, kvality a norem
  • plánování výroby a výrobních kapacit
  • reporting
  • navrhuje optimalizaci procesů ve výrobě
  • koordinace výroby s ostatními pracovišti
  • spolupráce s obchodním oddělením
  • dohled na dodržování pravidel bezpečnosti práce

Požadujeme

  • vzdělání: středoškolské technického směru
  • praxe: v oboru automotive, dřevovýroba nebo kovovýroba, případně jiném obdobném oboru
  • jazyky: angličtina výhodou (není podmínkou)
  • praxe s řízením lidí
  • specifikace/dovednosti/charakter: zkušenosti s vedením kolektivu, přirozená autorita, důslednost, pečlivost

Nabízíme

  • zajímavou a kreativní práci v atraktivním oboru
  • potenciál kariérního růstu – od podzimu 2021 je plánováno rozšíření týmu na 30–35 lidí
  • práci na IČO nebo HPP (preference IČO)
  • benefity: mobil, notebook, příspěvek na stravování, motivační odměňovací systém
  • místo výkonu práce: Říčany – Jažlovice