předvýběr.cz

Servisní mechanik - Praha

Zveřejněno 30.04.2019

Pro společnost patřící mezi přední světové výrobce stavební mechanizace, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Servisní mechanik.

Náplň práce

  • provádění servisních oprav, pravidelné údržby stavební techniky a stavebních strojů

Požadujeme

  • odborné středoškolské vzdělání případně vyučení ve strojírenském nebo příbuzném oboru
  • znalosti mechanických i elektrických oprav (zkušenosti se servisem stavební mechanizace výhodou)
  • zájem o techniku všeobecně
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • schopnost samostatné práce
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu
  • zajímavou, různorodou a samostatnou pracovní náplň
  • zaměstnanecké benefity – stravenky, sick days a další
  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • místo výkonu práce: Praha 10

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.