předvýběr.cz

Přípravář lakovny

Zveřejněno 29.09.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se se pohybuje na trhu prodeje a servisu osobních a užitkových vozů již od roku 1991, hledáme vhodné kandidáty na pozici Přípravář lakovny.

Do portfolia našeho klienta patří autorizovaný prodej a servis značek ŠKODA, Volkswagen, Volvo, Opel, Kia, Renault a Dacia a autorizovaný servis značek Audi a Chevrolet.

Budete pracovat s nejkvalitnější technologiemi a zařízením (IONITEC, REVO, IRT, Spectrometr).
K dispozici jsou čtyři lakovací kabiny USI ITALIA, jedna pro užitkové vozy a LKW, osm přípravných pracovišť.
Používáme pouze vodou ředitelné materiály firmy SERVIND s.r.o. lak Standox.

Náplň práce

  • Příprava náhradních dílů před samotným lakováním
  • Tmelení, broušení, maskování

Požadujeme

  • Práce je vhodná pro kohokoliv, kdo je pečlivý a manuálně zručný (ideální pro modeláře, nebo člověka, který má rád práci se dřevem, papírem, kovy)
  • Není potřeba předchozí praxe ani vyučení
  • Nejdůležitější je pečlivost a preciznost – uchazeč by měl mít perfektní zrak a cit pro detail
  • Vítáme uchazeče, kterého téma lakování vozů zajímá, kdo se bude zajímat o nové technologie lakovacích technik atd.
  • Hledáme kolegu/kolegyni, který má chuť do práce a je na něho/ni spoleh

Nabízíme

  • Práci na HPP v jedné z nejmodernějších lakoven v Praze se 4 lakovacími boxy
  • Firemní benefity: Multisport karta, sleva na PHM, stravenky, vstup zdarma do aquaparku, sleva na firemní služby, výhodné zapůjčení vozu a další…
  • Stabilní přísun práce
  • Garance mzdy 30 000 Kč při zaučování, 45 000 po zaučení, avšak díky úkolové mzdě si můžete díky své šikovnosti a pracovitosti vydělat i mnohem více (průměr cca 60 000 Kč)
  • Místo výkonu práce: Praha 10 - Malešice