předvýběr.cz

Servisní technik – Bruntál / Opava

Zveřejněno 29.09.2020

Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi největší servisní firmy v České republice a Slovensku v oblasti pravidelné preventivní údržby a prohlídek v případě poruch výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik – Bruntál / Opava.

Náplň práce

  • provádění veškerých druhů oprav výtahů včetně prevence
  • vstupní revize a jiné servisní práce
  • zodpovědnost za dodržování termínů provádění jednotlivých druhů činností
  • komunikace s provozovateli výtahů

Očekáváme

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • praxe cca 5 let v oblasti oprav el. zařízení, zkušenosti se servisem výtahů výhodou
  • odbornou způsobilost v elektrotechnice – vyhláška 50/78 Sb. §6
  • osvědčení revizního technika (vyhrazená zdvihací zařízení) výhodou
  • ŘP sk. B
  • komunikativnost, prozákaznický přístup
  • osobní zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • zázemí prosperující mezinárodní firmy
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • 4 týdny dovolené + 5 dní osobního volna
  • 3 dny zdravotního volna
  • příspěvky na stravování a penzijní připojištění
  • příspěvek na jazykovou výuku
  • benefit vstupu do sportovních a relaxačních zařízení s příspěvkem zaměstnavatele
  • benefitní cafetérie
  • mobilní telefon iPhone, firemní automobil
  • vzdělávání formou zvyšování technické kvalifikace/certifikace
  • místo pracoviště oblast Bruntál / Opava