předvýběr.cz

Junior Programátor C/C++ pro embedded systémy

Zveřejněno 29.07.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem programového vybavení, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Junior Programátor C/C++ pro embedded systémy.

Náplň práce

  • psaní zdrojového kódu v jazyce C/C++, Python, Java
  • ladění, integrace a testování programového vybavení
  • zpracování dokumentace programového vybavení

Požadavky

  • VŠ vzdělání v oboru
  • praktické zkušenosti s programováním v jazyce C/C++
  • povědomí o tvorbě programového vybavení pro operační systém Linux
  • zvládání problematiky operačních systémů reálného času (RTOS)

  • orientace v problematice počítačových sítí (TCP/IP) - výhodou
  • zkušenost s vývojem aplikací v programovacích jazycích (C++, Java, Python) pro testování systémů na platformě Linux/Windows - výhodou
  • znalost anglického jazyka (alespoň psaná forma) - výhodou

Nabízíme

  • dobré platové podmínky
  • práci ve společnosti s certifikátem ISO 9001 pro vývoj, výrobu a servis systémů pro oblasti dopravy a průmyslu (embedded komunikační a řídicí systémy)
  • práci s technologiemi na bázi MILS (Multiple Independent Levels of Security) reprezentovaná operačními systémy např. PikeOS, Integrity, VxWorks.
  • účast v mezinárodních vývojových projektech
  • flexibilní pracovní prostředí
  • pružná pracovní doba
  • možnost občasného home office
  • dobrý tým, který má kromě zkušeností i chuť dělat nové věci
  • místo výkonu práce: Praha 10 - Vršovice