předvýběr.cz

Provozní elektromechanik

Zveřejněno 13.09.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je činná od roku 2000 v oblasti vazby katalogů, hledáme nové zaměstnance na pozici Provozního elektromechanika.

Náplň práce

  • opravy a údržba polygrafických strojů

Požadujeme

  • vyučení v oboru elektro
  • platné osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb., §6
  • dobrou znalost elektroniky
  • zkušenosti v oblasti programování automatů výhodou
  • zkušenost s provozem automobilových linek výhodou

Nabízíme

  • zajímavé a perspektivní zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti
  • finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností
  • práci vhodnou i pro absolventy
  • zázemí stabilního pracovního kolektivu
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování)
  • místo výkonu práce: Plzeň

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.