předvýběr.cz

Statik ocelových konstrukcí

Zveřejněno 24.09.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je specialistou na regály a ocelové konstrukce a členem mezinárodní podnikatelské skupiny JLU, hledáme vhodného kandidáta na pozici Statik ocelových konstrukcí .

Statik ocelových konstrukcí pro skladovací systémy, plošiny, haly, schodiště, regálové vestavby.

Náplň práce

  • Počítání nabídkové i prováděcí statiky pro ocelové konstrukce
  • Určování profilů a spojů pro konstrukční oddělení
  • Úzká spolupráce s konstrukčním oddělením

Požadujeme

  • VŠ technického zaměření (stavebnictví, strojírenství)
  • Znalost norem pro ocel, spoje a ocelové konstrukce celkově
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Chuť vymýšlet inovativní a efektivní návrhy
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Praxe výhodou
  • Autorizace v oboru výhodou, není podmínkou
  • Znalost programů Scia, Autocad a Advance steel výhodou (ne podmínkou)

Nabízíme

  • Zázemí prosperující mezinárodní společnosti, se širokým sortimentem výrobků nejvyšší kvality
  • Příležitost podílet se na prestižních zakázkách nejen v ČR
  • Možnost vidět vlastní návrhy ve výrobě i postavené u zákazníka
  • Zaškolení a možnost dalšího vzdělávání v oblasti
  • Flexibilní pracovní doba
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Bonusy/prémie/13. plat
  • MultiSport karta
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: České Budějovice

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.