předvýběr.cz

Obchodní zástupce – zemědělství

Zveřejněno 23.10.2020

Pro našeho klienta, společnost, která působí na českém trhu již přes 20 let a specializuje se na distribuci přípravků na ochranu rostlin, osiv, hnojiv, růstových biostimulátorů a na obchod se zemědělskými komoditami, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce – zemědělství.

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků v daném regionu
  • Prodej daného sortimentu konečným zákazníkům
  • Zajištění poradenství, seminářů a školení
  • Aktivní účast na polních dnech
  • 4 dny v týdnu práce v terénu, 1 den homeoffice

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání agronomického směru – pěstování rostlin, ochrana rostlin atd. (není podmínkou, pokud máte dostatečnou praxi v oboru)
  • Agronomická praxe výhodou
  • Anglický nebo německý jazyk výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič (vlastní automobil výhodou)
  • Uživatelská znalost práce na PC programy MS Office
  • Aktivní přístup k práci
  • Dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Časová flexibilita
  • Spolehlivost, loajalita k firmě a týmu

Nabízíme

  • Možnost využití homeoffice
  • Flexibilní pracovní doba
  • Silné zázemí s maximální podporou obchodníka (zaškolení, informační podpora…)
  • Mobilní telefon
  • Příspěvky na dopravu
  • Hrazené ubytování v rámci pracovních cest
  • Teambuildingové akce
  • Slušné platové podmínky
  • Prémiové bonusy za dobře odvedenou práci
  • Forma práce dle dohody (přednost IČO)
  • Nástup do práce ihned nebo koncem roku
  • Výkon práce v daném regionu – Západočeský nebo Východočeský
  • Kancelář: Jíloviště - okr. Praha západ (do kanceláře je potřeba jezdit pouze výjimečně, např. v případě porad)

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.