předvýběr.cz

PROJEKTANT VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB

Zveřejněno 09.10.2019

Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje celou šíři odborných projektových činností od studií až po prováděcí projekty a autorský dozor, zabývá se plánováním v oblasti vod, hledáme vhodného kandidáta na pozici PROJEKTANT VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB.

Hlavní náplň práce

  • Projektování VH staveb i staveb se zaměřením na vodovody, kanalizace a čistírny odpadních vod

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ nejlépe v oboru VH staveb a vodního hospodářství, případně obdobný technický obor (pozemní stavitelství, dopravní stavby apod.).
  • Samostatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu
  • Praxe výhodou
  • Pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti,
  • Práci na zajímavých projektech
  • Možnost profesního rozvoje, firemní vzdělávání
  • Místo výkon: Praha 5 – Smíchov

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.