předvýběr.cz

Vedoucí expresního skladu

Zveřejněno 08.09.2020

Pro našeho klienta, odborný velkoobchod TZB, která je součástí holdingu GC SKUPINA a na českém trhu má tradici více než 20 let, hledáme vhodné kandidáty na pozici expresní obsluha vztahu.

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky
  • příjem, výdej, manipulace a kontrola zboží
  • zaskladňování zboží
  • vychystávání zakázek
  • práce s doklady v informačním systému
  • podpora a rozvoj prodeje firemních produktů
  • plnění obchodních cílů

Požadujeme

  • znalost oboru technická zařízení budov podmínkou
  • trestní bezúhonnost
  • komunikační schopnosti, ochota, vstřícnost a poctivost
  • časová flexibilita
  • schopnost zvládat i fyzicky náročnou práci ve skladu
  • SŠ technického směru (výhodou)
  • MS Office (základní znalost)

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • technické a obchodní zaškolení
  • zázemí stabilní firmy na trhu
  • zajímavé platové podmínky + prémiové ohodnocení
  • přátelský kolektiv a možnost seberealizace
  • školící a podpůrný systém
  • kariérní růst
  • zaměstnanecké výhody (25 dnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, mobilní telefon, cafeterie)
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: České Budějovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.