předvýběr.cz

Recepční - Administrativní pracovník/ce

Zveřejněno 08.09.2020

Pro našeho klienta, projekční a inženýrskou společnost s 28-letou praxí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Recepční – Administrativní pracovník/ce.

Požadavky

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni, další jazyky výhodou
  • Práce na PC na pokročilejší úrovni
  • Příjemné vystupování, komunikativnost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • ŘP skup. B výhodou

Náplň práce

  • Podatelna – přijímání a odesílání pošty, práce v aplikaci Česká pošta online, práce v interní aplikaci Podatelna, práce s datovými schránkami, komunikace s kurýrní službou
  • Chod recepce, přijímání hostů, příprava nápojů a občerstvení při poradách, údržba zasedací místnosti a společných prostor, doplňování občerstvení
  • Administrativní agenda – přijímání hovorů, plánování schůzek, psaní dopisů a emailů, komunikace s obchodními partnery, pochůzky na úřady apod.
  • Komunikace se zaměstnanci, přejímka dovolenek, řešení stížností, připomínek a podnětů
  • Sledování a doplňování skladových zásob (občerstvení, úklidové prostředky, kancelářské zboží)
  • Komunikace s úklidovou firmou a správou domu; vedení tabulky pro případné opravy v kancelářích firmy
  • Agenda výpůjček firemního vozidla
  • Kontrola DPH a jiných měsíčních výkazů pro účetní odd.
  • Archiv a jeho evidence
  • Vánoce – organizace vánočního večírku, odesílání PF, objednávání darů

Nabídka

  • Vhodné i pro absolventy
  • Práce na HPP
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba, preference od 7:30 do 16:00
  • Benefity: mobil, 5 dní SICK DAY/rok, 5 dní FREE DAY/rok, jazykové kurzy, stravenky, příspěvek na dovolenou, kvartální odměny
  • Místo výkonu práce: Praha 9 – Vysočany