předvýběr.cz

Pracovník slévárny

Zveřejněno 04.08.2020

Pro našeho klienta, slévárnu s desetiletou tradicí, hledáme nového kolegu na pozici Pracovník slévárny.

Náplň práce

  • odlévání odlitků z hliníkových slitin technologiemi nízkotlaké a gravitační lití
  • odlévání dle technologických postupů
  • úprava taveniny
  • příprava nářadí, nástrojů a licích forem potřebných k odlévání
  • obsluha hydrauliky
  • obsluha kompresoru
  • obsluha hořáků plynových pecí
  • obsluha elektrických pecí
  • obsluha jeřábu
  • spolupráce s technologem při vývoji nových technologií a odlitků

Požadavky

  • výhodou je znalost odlévání hliníkových slitin technologiemi gravitačního nebo nízkotlakého lití
  • zájem o dlouhodobé stabilní zaměstnání
  • ochota pracovat v menší firmě
  • ochota pro občasnou práci přesčas a občasné mimořádné sobotní směny

Nabídka

  • ubytování ve firemních apartmánech pro celou rodinu (pomoc s relokací a hledáním zaměstnání pro dalšího člena rodiny)
  • závodní stravování – 30 Kč oběd
  • 13. plat
  • příspěvek za odpracovaná léta
  • odměny za návrh ke zlepšení výroby
  • místo výkonu práce – okres Benešov