předvýběr.cz

Projektant železničních zabezpečovacích zařízení

Zveřejněno 23.07.2020

Pro našeho klienta, společnost se zaměřením na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury, zejména železničních staveb, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Projektant železničních zabezpečovacích zařízení.

Náplň práce

  • tvorba projektových dokumentací týkající se traťových a staničních zabezpečovacích zařízení a zabezpečení přejezdů
  • tvorba výstupů – technická zpráva, situace stavby a rozpočet
  • tvorba situačních schémat, schémat izolace, tabulek přejezdů, závěrových tabulek resp. podkladů pro vytýčení
  • pozice je úzce svázána s technologií provozu na železnici

Požadujeme

  • VŠ příp. SŠ vzdělání elektrotechnického směru (nejlépe v oboru drážní zabezpečovací zařízení)
  • důležité je vzdělání či praxe v oboru elektrotechniky.
  • vyhlášku 50/1978
  • praxe v oboru (drážní zabezpečovací zařízení) je velkou výhodou.
  • schopnost a snahu dále se vzdělávat – bude nutná vzhledem ke specifičnosti zaměření
  • relativní flexibilitu – občas je nutné zajet na stavbu nebo na delší výrobní poradu a mít tedy „přesčas“ (berou se jako proplacené z pohyblivé složky mzdy)
  • zájem o daný obor
  • základní znalosti Office a CAD výhodou

Nabízíme

  • trvalý pracovní poměr s nástupem ihned ve velice stabilní a v rámci své působnosti i významné společnosti
  • pozici vhodnou i pro absolventy
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (v případě oboustranné spokojenosti se následně prodlužuje na dobu neurčitou)
  • příjemné pracovní prostředí (ucelený kancelářský blok, samostatné kanceláře pro 2-4 osoby) i kolektiv (mladý, profesně různorodý = spousta potřebných informací na dosah ruky)
  • zácvik zkušeným odborníkem (neočekává se kompletní znalost problematiky kandidáta)
  • motivační mzdové ohodnocení s významnými bonusy během roku.
  • pružnou pracovní dobu
  • flexibilní velikost úvazku či „rozvrh hodin“ dle dohody
  • 25 dní dovolené, 3x za rok „sick day“, stravenky 110 Kč, příspěvky na volnočasové aktivity (sportovní aktivity, dětské tábory, jazykové kurzy)
  • možnost dalšího vzdělávání a prohlubování znalostí – firma hradí školení, semináře, workshopy, případně je i sama organizuje
  • místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.