předvýběr.cz

Picker

Zveřejněno 09.07.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá profesionálním dopravním servisem pro segment FMCG, skladováním, etiketováním a balením zboží, hledáme vhodné kandidáty na pozici Picker.

Náplň práce

  • Práce a manipulace se zbožím ve skladu
  • Práce s čtečkou a nízkozdvižnou manipulační technikou

Požadujeme

  • Ochota pracovat v prostředí mraženého skladu
  • Český jazyk slovem i písmem (software čtečky je v českém jazyce)
  • Ochota pracovat na 12hodinové směny (7:00 – 19:00, 19:00 – 7:00)
  • Praxe na pozicích ve skladu výhodou
  • Zodpovědnost, samostatnost, dochvilnost, pracovitost

Nabízíme

  • Práci v pracovním poměru s pracovní smlouvou na dobu neurčitou
  • Svozy / firemní dopravu z Opatova, Říčan, Mnichovic, Mirošovic, Benešova a Loun
  • Stravenky za noční směny
  • Dotovaná strava v jídelně v areálu
  • Zvýhodněné volání (zaměstnanecký tarif)
  • Místo výkonu práce: Jažlovice
  • Kvalitní zaškolení zajištěno

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.