předvýběr.cz

Skladník – Plzeň - možnost i brigády

Zveřejněno 23.06.2020

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti logistiky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Skladník.

Náplň práce

  • příjem, třídění a výdej zásilek (fyzické a administrativní zpracování)
  • kontrola celistvosti a úplnosti zásilek

Požadujeme

  • zkušenosti v oboru výhodou
  • základní znalost práce s výpočetní technikou
  • základní znalost angličtiny výhodou
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • ochotu pracovat ve směnách (ranní/odpolední)

Nabízíme

  • práci v zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • práce na plný úvazek, možnost i brigády (minimálně 14 dní) – 160 Kč/h
  • samostatnou práci v menším kolektivu
  • odborné zaškolení
  • hrazení odborných školení dle potřeb výkonu práce
  • odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností
  • prázdninový a vánoční bonus při splnění stanoveného cíle
  • příspěvek na stravování (stravenky)
  • dodatková dovolené dle odpracovaných let
  • místo výkonu práce: Přehýšov