předvýběr.cz

Digital Marketing Specialist

Zveřejněno 19.06.2020

Pro našeho klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, působící 140 let na trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Digital Marketing Specialist.

Náplň práce

  • odpovědnost za vývoj a tvorbu e-mailových formulářů
  • tvorba obchodních webových stránek (Sales Force Marketing Cloud and Veeva prostředí)
  • tvorba digitálního obsahu
  • koordinace externích dodavatelů služeb spojených s grafikou, videem a animacemi

Požadujeme

  • znalost anglického jazyka na výborné úrovni slovem i písmem
  • min. 2-3 roky praxe na obdobné pozici – digital marketing (e-mail marketing, content marketing, SEO, SM)
  • preciznost, schopnost dokončit úkoly včas a v požadované kvalitě
  • základní znalosti grafiky a animací
  • znalost prostředí Sales Force Marketing Cloud (velkou výhodou)
  • zkušenosti a znalosti s vývojem obchodních stránek a mailu (mass e-mails, Video CDN)
  • zkušenosti s tvorbou responsivních webů výhodou
  • základní znalost HTML a CSS
  • základní znalost Java script
  • znalost Adobe Suite programu na základní úrovni

Nabízíme

  • platové ohodnocení 40 000 – 60 000 Kč dle zkušeností
  • kancelář se nachází v centru Prahy
  • práce na HPP nebo i na zkrácený úvazek
  • vhodné i pro absolventy
  • zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí