předvýběr.cz

Junior Key Account Manager

Zveřejněno 19.06.2020

Pro našeho klienta, dlouholetého dovozce značkových sýrů z Evropy, hledáme vhodného uchazeče na pozici Junior Key Account Manager, který převezme péči o portfolio stávajících významných klientů.

Co budete dělat

  • Pečovat o stávající zákazníky
  • Vyjednávat obchodní podmínky s klíčovými zákazníky
  • Plánovat a realizovat společné aktivity se zákazníkem (promo akce, listing)
  • Aktivně spolupracovat s ostatními zaměstnanci společnosti (logistika, obchod, nákup)
  • Sledovat vývoj trhu (konkurence, novinky, trendy)

Koho hledáme

  • Kandidát na tuto pozici by měl mít předchozí praxi na obdobné pozici, zkušenosti z retailu jsou vítány
  • Výborné organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti, cílevědomost
  • Znalost anglického jazyka umožňující alespoň písemnou komunikaci s dodavateli
  • Aktivní přístup, chuť se učit, kreativita a analytické schopnosti, které jsou po obchodním duchu to nejdůležitější

Co Vám nabízíme

  • HPP na dobu neurčitou / možnost pracovat i na IČO
  • Pružnou pracovní dobu
  • Práci v stabilní české firmě s dlouholetou tradicí v oboru
  • Možnost práce s velkými klienty
  • Služební automobil i pro soukromé účely, notebook, telefon
  • Další firemní benefity
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • Místo kanceláře: Velké Přílepy