předvýběr.cz

Trenér interního zákaznického centra

Zveřejněno 12.06.2020

Pro našeho klienta, rychle rostoucího českého dodavatele energií z Prahy 5 (cca 40 000 klientů), který posiluje své centrum Péče o stávající zákazníky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Trenér interního zákaznického centra.

Náplň práce

  • Práce operátora zákaznické linky-vyřizování požadavků zákazníků, jako jsou dotazy k vyúčtování energií, výši zálohových plateb, změnám údajů
  • Pomoc operátorům řešit složitější a nestandardní zákaznické požadavky
  • Zaškolování nových a zdokonalování stávajících operátorů kontaktního centra
  • Tvorba metodiky pracovních postupů pro operátory zákaznické linky v týmu
  • Nejedná se o prodej v jakékoliv formě ani sjednávání schůzek pro zástupce

Požadavky

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Podmínkou je víceletá praxe na pozici operátora servisní linky / zákaznického centra a alespoň roční zkušenost na pozici team leadera / supervizora
  • Velkou výhodou je praxe na obdobné pozici u jiného dodavatele plynu či elektřiny
  • Schopnost rychle vstřebávat nová a složitá témata
  • Systémové myšlení a srozumitelné vyjadřování
  • Pracovitost a iniciativa (pracuje se celých 8 hodin)
  • Pečlivost, přesnost a důslednost
  • Dobrá uživatelská znalost práce na PC
  • Znalost cizích jazyků není vyžadována (je to pouze výhoda, nikoli podmínka)

Pozice bude vyhovovat osobě, které

  • Záleží na spokojenosti zákazníků a pocitu z dobře vykonané práce
  • Upřednostňuje malý kolektiv před anonymním prostředím velkých firem
  • Záleží na týmové spolupráci a pozitivní atmosféře na pracovišti

Nabízíme

  • Výborné finanční ohodnocení s důrazem na výsledky, tj. pohyblivá složka až 40% základní mzdy - Po dobu zapracování a zaškolení na pozici operátora zákaznické linky: 50.000 Kč HM (3 až 6 měsíců - o délce zaškolení rozhodují znalosti a dovednosti trenéra ověřované zkouškou), po plném zapracování a plnění všech požadavků = samostatná činnost interního trenéra a team leadera je hrubá mzda 75.000 Kč s měsíční pohyblivou složkou až 40%, tj. až 105.000 Kč HM / měsíc (po vyhodnocení osobních i týmových výsledků)
  • Malý tým cca 10 operátorů (neformální přátelské prostředí)
  • Práce pro solidního stabilního zaměstnavatele
  • Trvalý osobní rozvoj a vzdělávání
  • Příspěvek 20.000 Kč na dovolenou (od 2. roku)
  • Vánoční finanční bonus
  • 5 týdnů dovolená
  • Pracoviště – Praha 5, Nové Butovice, standardní pracovní doba (nikoli směny)