předvýběr.cz

Skladník - prodavač

Zveřejněno 10.06.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá dovozem a distribucí olověných akumulátorů a příslušenství, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Skladník - prodavač.

Náplň práce

  • Balení a zasílání objednávek z e-shop stránek
  • Přímý prodej zboží zákazníkům na provozovně a také výkup použitých akumulátorů
  • Výdej velkoobchodních objednávek - vyřízení osobně či objednávkou
  • Závoz zboží na kratší vzdálenosti
  • Příjem a vyřizování reklamací
  • Příjem zboží od dodavatelů – skládání zboží z kamionu, ruční manipulace ve skladu
  • Údržba baterií a příprava k expedici - dobíjení, polepy
  • Provádění laboratorních testů autobaterií v rámci posuzování

Požadujeme

  • Zkušenosti s prací prodavače - výhodou
  • Zkušenosti s prací skladníka - výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Základní znalost MS Office
  • Zkušenosti s ovládáním software evidence skladu - výhodou
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Pozitivní přístup k zákazníkům

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Různorodou práci
  • Zajímavé finanční ohodnocení s motivujícími odměnami
  • Firemní benefity - stravenky, multisport karta
  • Pevná pracovní doba (Po - Pá 8:00 – 16:30)
  • Místo výkonu práce: Praha - Zličín