předvýběr.cz

Obchodní manažer/ka pro korporátní klientelu – Praha

Zveřejněno 10.06.2020

Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející obchodní společnost, která se zaměřuje na korporátní klientelu a zabývá se motivačními programy pro zaměstnance, hledáme seriózní kandidáty na pozici „Obchodní manažer/ka pro korporátní klientelu“ pro region Praha.

Náplň práce

  • Pravidelná obchodní jednání s korporátními klienty
  • Hledání vhodných řešení a nastavení motivačních programů
  • Prezentace společnosti a jejích produktů a služeb
  • Uzavírání obchodů a administrativa

Požadujeme

  • SŠ s maturitou
  • Reprezentativní, seriózní vystupování
  • Orientaci na výsledek
  • Silné vyjednávací schopnosti
  • Komunikativní a přátelskou osobnost
  • Praxe z jednání se statutárními orgány firem velkou výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Osobní asistentku pro domlouvání schůzek a vedení administrativy
  • Důraz na profesní i osobnostní rozvoj
  • Zázemí (kanceláře) v Praze, Brně a Ostravě
  • Zajímavou a různorodou práci, při které se nebudete nudit
  • Profesní seberealizaci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Stabilní dlouhodobou spolupráci
  • Pružnou pracovní dobu
  • Mladý, přátelský kolektiv
  • Místo výkonu práce: Praha - Karlín