předvýběr.cz

Obchodní zástupce pro vratovou techniku Hörmann

Zveřejněno 09.06.2020

Pro našeho klienta, společnost s dlouholetou tradicí v oblasti vratové techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce pro vratovou techniku Hörmann.

Pracovní náplň

  • zpracování došlých poptávek a tvorba cenových nabídek
  • navrhování technických řešení zakázek
  • péče o přidělené i nově získané zákazníky a denní komunikace s nimi
  • poradenská činnost
  • práce v terénu i v kanceláři
  • utužování obchodních vazeb
  • koordinace zakázek

Požadujeme

  • chuť do práce a pro – klientský přístup
  • středoškolské vzdělání
  • znalost MS Offfice
  • praxe v oboru výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • vstřícnost, samostatnost, zodpovědnost
  • bydliště v Praze a blízkém okolí

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • nadstandardní finanční ohodnocení včetně bonusové složky
  • příspěvek na stravování a další benefity
  • firemní vůz
  • práci na plný úvazek
  • místo výkonu práce: Praha 10