předvýběr.cz

Test Analyst – staň se součástí úspěšné IT společnosti

Zveřejněno 03.06.2020

Pro našeho klienta, společnost, která svým zákazníkům poskytuje funkční a spolehlivá IT řešení, hledáme nového kolegu/kolegyně do testerského týmu.

Společnost disponuje mnohaletými zkušenosti v poradenství i vývojářským know-how v oblasti dodávek specializovaných dopravních aplikací i robustních telematických systémů pro řízení dopravního provozu.

Svým klientům dokáže transformovat a navrhnout IT řešení pomocí inovativních služeb Microsoft (O365, cloud, MS security) a navrhnout optimální řešení v oblasti systémové integrace.

Momentálně hledáme samostatného testera – analytika, který dokáže zvolit správnou strategii pro testování projektů a nebojí se pořádně si zaklikat.

Co budete dělat

  • plánovat procesy testování a určovat vhodné strategie na základě vstupů,
  • definovat testovací případy,
  • identifikovat možné zlepšení stávajícího procesu,
  • podílet se na snižování rizik již od prvních fází produktů,
  • úzce spolupracovat s vývojovým oddělením,
  • občasně manuálně klikat do aplikace,
  • snažit se o rozbíjení aplikací.

Co od Vás očekáváme

  • alespoň 2 roky zkušeností s testováním a chuť se tímto směrem orientovat,
  • zkušenosti s tvorbou testovacích scénářů,
  • znalost testovacích postupů a metod,
  • přehled o testovacích nástrojích,
  • angličtinu na komunikativní úrovni (telefonická a e-mailová komunikace),
  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • schopnost komunikace se zákazníky a dobré vystupování,
  • časová flexibilita,
  • logické uvažování, analytické schopnosti a bystrá mysl.

Pokud se navíc dokážete samostatně rozhodovat, máte smysl pro detail a chuť učit se novým věcem, pak hledáme právě Vás.

A co můžete očekávat Vy

  • Práci ve stabilní české společnosti v příjemném kolektivu lidí a moderním pracovním prostředí,
  • trvalý odborný růst podporovaný společností,
  • plat 30 – 50.000,- Kč (na základě získaných zkušeností),
  • 13. plat,
  • notebook i k soukromému užití,
  • 25 dní dovolené,
  • možnost práce na home-office po dohodě s vedoucím týmu,
  • osobní budget 3.000,- Kč/rok na koupi HW, kulturu, sport a další,
  • stravenky,
  • občerstvení na pracovišti,
  • firemní sportovní a společenské akce,
  • moderní kanceláře na Praze 4.