předvýběr.cz

Stavbyvedoucí - Nymburk

Zveřejněno 01.06.2020

Pro našeho klienta, společnost zabývající se speciálními ocelovými konstrukcemi, stavebnictvím a dopravní infrastrukturou, hledáme kandidáta na pozici Stavbyvedoucí.

Náplň práce

  • Celkové řízení stavby včetně všech stavebních činností
  • Spolupráce s investorem
  • Vedení stavby
  • Zodpovědnost za plynulost svěřené stavby
  • Dohled nad dodržováním technických a ekonomických parametrů
  • Dodržování stanovených koncepcí a technických řešení stavby
  • Vedení příslušné dokumentace (stavební deník, denní hlášení stavby, náklady aj.)
  • Spolupráce s externími subjekty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s řízením staveb
  • Plánování, sledování nákladů a kontrola provádění staveb
  • Praxi ve stavebním oboru min. 3 roky
  • Znalost čtení a práce s technickou dokumentací
  • Řízení technologických a pracovních postupů výstavby
  • Organizační dovednosti, spolehlivost
  • Samostatnost při řešení problémů
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Základní znalost standardů ISO a technických norem
  • Uživatelská znalost práce na PC - užívání kancelářských aplikací MS Office, Kros, ASPE

Nabízíme

  • Zázemí stabilní stavební společnosti
  • Zajímavou práci v přátelském pracovním týmu
  • Možnost seberealizace
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Mobilní telefon, notebook, osobní automobil
  • Propracovaný systém kvalifikačního a osobnostního rozvoje
  • Místo výkonu práce: Nymburk + celá ČR
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou