předvýběr.cz

Přípravář/Rozpočtář - Plzeň

Zveřejněno 29.05.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá sportovním stavitelstvím (atletické stadiony, fotbalové stadiony, víceúčelová hřiště, pozemní výstavba apod.), hledáme vhodného kandidáta na pozici Přípravář/Rozpočtář.

Náplň práce

  • příprava podkladů pro realizaci staveb, fakturaci, objednávky
  • příprava smluv o dílo, harmonogramů staveb
  • administrativní vedení a dohled nad realizací staveb
  • komunikace se stavbyvedoucími, občasná účast na kontrolních dnech
  • odpovědnost za vedení zakázky
  • kompletní příprava rozpočtu do výběrových řízení

Požadavky

  • minimální dosažené vzdělání středoškolské ukončené maturitou stavebního zaměření
  • pokročilá znalost MO-Excel, Word, znalost rozpočtového programu KROS plus výhodou
  • znalost a schopnost orientace v rozpočtovém programu
  • znalost výkresové dokumentace
  • praxe v oboru min. 2 roky na obdobné pozici
  • kontrola projektové dokumentace a cenových výměr
  • týmová spolupráce, zodpovědnost, logické uvažování
  • řidičské oprávnění sk. B (účast na kontrolních dnech, jednání s investory atp.)

Nabízíme

  • práci a zázemí ve stabilní společnosti, moderně zařízené kanceláře max. pro dva pracovníky-žádný openspace, kompletní zaučení, školící kurzy
  • příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje
  • motivující mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
  • stravenky v maximální výši, mobilní telefon, automobil k osobnímu užívání po zapracování, firemní akce, příspěvek na pojištění, program "Pro zdraví" občerstvení na pracovišti (ovoce, káva, čaj a veškeré nápoje na pracovišti zdarma )a další bonusy
  • roční prémie vycházející z hospodářského výsledku firmy v možné výši až 3 násobku platu závisející na výkonu zaměstnance