předvýběr.cz

Metodik účetnictví a účetního výkaznictví

Zveřejněno 26.05.2020

Pro našeho klienta, který poskytuje komplexní počítačové služby, především v oblasti zpracování účetnictví a výkaznictví organizačních složek státu, příspěvkových organizací i veřejných vysokých škol, politických stran, občanských sdružení i jiných nevýdělečných organizací, hledáme vhodného kandidáta na pozici Metodik účetnictví a účetního výkaznictví.

Náplň práce

  • Metodická práce v oblasti účetnictví a účetního výkaznictví organizací státní sféry (OSS, SPO, ÚPO, VVŠ, VVI)
  • Tvorba metodických podkladů pro tvorbu a úpravy ekonomických systémů, komunikace se zákazníky, úpravy a opravy dat v centrálním systému zpracování výkaznictví
  • Školení zákazníků v oblasti metodiky

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření
  • Praxe více než 5 let v účetnictví, výkaznictví resp. metodice
  • Zkušenosti s problematikou státní správy
  • Analytické a koncepční myšlení
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Komunikativní schopnosti a asertivita
  • Znalost práce s PC (Word, Excel atp.)

Nabízíme

  • Zázemí zavedené firmy
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody (stravenky, klouzavá pracovní doba, prodloužená dovolená)
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Nástup možný ihned