předvýběr.cz

Asistent/ka kvality - nástup IHNED

Zveřejněno 20.05.2020

Pro našeho klienta, dobře zavedenou mezinárodní společnost, inovátora ve využívání produktů z pryskyřic, hledáme novou kolegyni na pozici Asistent/ka kvality.

Náplň práce

  • Kontrola hotových výrobků, provádění laboratorních testů k ověření souladu se specifikacemi
  • Příprava certifikátů analýzy pro výrobky určené k expedici
  • Ověřování měřících zařízení dle stanovených požadavků
  • Komunikace s dodavateli v otázkách kvality a jejich hodnocení
  • Udržování systému řízení kvality, aktualizace dokumentů a postupů pro řízení kvality

Požadujeme

  • Dobrá znalost anglického a českého jazyka (interní komunikace i komunikace s klienty)
  • Kvalifikace a zkušenosti v oboru chemie nebo technických oborech jsou výhodou; vhodné pro absolventy VŠ
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost a schopnost pracovat samostatně
  • Ochota učit se a získávat nové dovednosti
  • Předchozí praxe v QA a ISO je výhodou, ale není podmínkou

Nabízíme

  • Čisté a příjemné pracovní prostředí, práce v menším kolektivu
  • Možnost dalšího zvýšení kvalifikace a dovedností
  • Konkurenční odměňování (firemní benefity: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
  • Bonus na základě výkonu
  • Potřebná školení uspořádané interně i externě
  • Místo výkonu práce: Klecany

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.