předvýběr.cz

Systémový inženýr – správa serverů a infrastruktury

Zveřejněno 15.05.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je největším a nejstarším organizátorem trhu s cennými papíry v ČR, hledáme kandidáta na pozici Systémového inženýra.

Náplň práce

  • Práce v týmu
  • Správa virtuálních prostředí (vmware), serverů a storage systémů ve vnitřní síti
  • Správa serverů a systémů v DMZ
  • Správa domény + politiky
  • Zálohování, backupy
  • Správa systémů v cloudu MS Off365 – technická správa, konektivita
  • Dohled a rozvoj systémů v cloudu O2
  • Rozvoj koncepce hybridních cloudů ve společnosti
  • Nastavování potřebné konektivity mezi systémy a uživateli v LAN/WAN

Požadujeme

  • Ukončené VŠ nebo SŠ vzdělání počítačového nebo elektrotechnického směru
  • Minimální praxe 3 roky v oboru (VŠ) nebo 5 let (SŠ), správa serverů (administrátor) výhodou
  • Dobrá znalost základů sítí LAN/Ethernet, počítačových sítí TCP/IP, bezpečnosti v sítích TCP/IP
  • Operační systémy: praktická znalost a dovednost správy serverových operačních systémů Windows, Linux
  • Znalost prostředí Windows Server Active Directory, MS SQL, MS Exchange, Sharepoint, MS Office 365,....
  • Virtuální prostředí – praktické zkušenosti Vmware
  • Zálohovací systémy - Veeam
  • Administrátorská znalost cloudových prostředí – OFF365, Azure, Amazon,..
  • Komponenty (prvky) počítačových sítí: routery, switche, základy routingu na směrovačích fy CISCO (technologie LAN/WAN)
  • Dobrá znalost anglického jazyka a komunikační schopnosti, certifikát o složené zkoušce výhodou (FCE, CAE, …) – komunikace s centrálou ve Vídni a s dodavateli technologií

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení,
  • Zázemí moderní obchodní společnosti,
  • Jazykové kurzy
  • Masáže na pracovišti
  • Přístup do sportovních center
  • Důchodové připojištění
  • Benefit+ program
  • Stravenky
  • Možnost home office
  • HPP i ŽL
  • Týden dovolené navíc
  • Mobil, NB
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce Praha 1