předvýběr.cz

Samostatný konstruktér do oblasti strojní konstrukce

Zveřejněno 17.01.2020

Pro našeho klienta, českou společnost zaměřující své aktivity na oblast energetiky, průmyslové a domácí automatizace hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatného konstruktéra do oblasti strojní konstrukce.

Náplň práce

  • Technická pomoc a technické podklady pro obchod
  • Vypracované analýzy a návrhy řešení
  • Analýza návrhů pomocí specializovaných programů
  • Konečné řešení
  • Technické výpočty konstrukčních dílů a stanovování technických podmínek
  • Vypracovávání technických podkladů
  • Zpracovávání konstrukčních řešení
  • Provádění konstrukčních výpočtů
  • Nalézání optimálního konstrukčního řešení nových výrobků
  • Výběr vhodných materiálů, polotovarů a již existujících výrobků, které budou v navrhovaném výrobku použity
  • Určování rozměrových norem, norem jakosti materiálů, apod. - spolupráce s technology, kteří navrhují technologické postupy výroby
  • Tvorba podkladů pro výrobu a komplexní zpracovávání technických výkresů
  • Tvorba uživatelské dokumentace včetně návodů pro používání výrobků
  • Provádění změn ve stávající dokumentaci
  • Výroba a testování prototypů

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy
  • Zkušenost s návrhem elektronických obvodů výhodou
  • Alespoň pasivní znalost AJ
  • Uživatelské programy MS Office, Outlook
  • Praxe výhodou, ale není podmínkou
  • Znalost Solidworks výhodou, ale není podmínkou
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Komunikativnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práce v dobrém kolektivu
  • Slušné mzdové podmínky
  • Další odborný a profesní růst
  • Penzijní připojištění
  • Výhody malé a flexibilní firmy s mezinárodní účastí,
  • Příspěvek na stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Seberealizaci a možnost rozvíjet se
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Nástup dohodou, možno ihned
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Místo výkonu práce: Praha 4