předvýběr.cz

Project Assistant

Zveřejněno 07.05.2020

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která vyrábí a dodává nosné ocelové konstrukce, hledáme vhodné kandidáty na pozici Project Assistant.

Náplň práce

  • Zabezpečení obchodně – administrativní podpory společnosti
  • Podpora všech členů Projektového oddělení v administrativní činnosti potřebné pro prodej a realizaci projektů
  • Podpora Projektového oddělení a manažerů při administrativních činnostech spojených s požadavky zákazníků pro cenové kalkulace a realizace projektů
  • Zajištění přesné a aktuální evidence týkající se prodeje projektů
  • Plnění administrativních úkolů spojených s požadavky zákazníků
  • Plnění úkolů spojených s pozicí Key User v systému SAP
  • Zajišťování přípravy týdenních FCT
  • Dodržování společných postupů a plnění úkolů zadaných nadřízeným
  • Účast na školení a vzdělávacích programech zajištěných zaměstnavatelem pro danou pozici
  • Činnosti směřující ke stálému zlepšování procesů a dosahování cílů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (přednostně v oblasti stavebnictví) nebo min. 2 roky příslušné praxe v oblasti vztahů se zákazníky a vztahů mezi firmami (business-to-business)
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Dovednosti v oblasti zákaznického servisu
  • Schopnost týmové práce
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Základní prodejní dovednosti
  • Práce s PC (Microsoft Office)
  • Proaktivitu
  • Orientace na zákazníka / marketing
  • Schopnost zvládat více úkolů najednou

Nabízíme

  • Přátelskou a neformální firemní kulturu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Celou škálu zaměstnaneckých výhod (bonusy, stravenky, multitikety, penzijní spoření, personal days, náhradní volno jako kompenzace státních svátků, které padnou na víkend, tarif mobilního telefonu i pro rodinné příslušníky, atd.)
  • Samostatnou i týmovou práci
  • Perspektivu, dlouhodobou spolupráci/zaměstnání
  • Možnost profesního růstu
  • Místo výkonu práce: Praha 5 – Jinonice