PHP Developer – aplikace pro inteligentní kancelářské budovy

Zveřejněno 04.05.2020

Chcete se podílet na vývoji aplikace pro inteligentní kancelářské budovy ve startupu, který právě expanduje na americký trh?

Pro našeho klienta, startup, který se od založení v roce 2016 vypracoval na špičku v PropTechu a ve smart building řešení, hledáme vhodné kandidáty na pozici PHP Developer.

Náplň práce

  • Vývoj veřejného REST API pro integraci partnerů
  • Vývoj privátního REST API pro napojení našich tenkých klientů (mobilní aplikace, webadministrace apod.)
  • Programování aplikační logiky systému

Devstack

  • Aplikace a Data: PHP 7.3/7.4 (Laravel / Lumen - Microservices), MySQL (MariaDB)
  • DevOps: Git (GitLab), Docker (Kubernetes), Composer
  • Business nástroje: Slack, G Suite, Redmine
  • Flow vývoje: Scrum

Co očekáváme

  • Vzdělání: SŠ/VŠ
  • Perfektní znalost OOP a PHP7, SQL
  • Verzování a deployment přes GIT
  • Znalost problematiky programování webových aplikací (min. 3 roky)
  • 5 dní v týdnu u nás v kanceláři na Praze 5

Co nabízíme

  • Práce na originálním produktu, který nikdo jiný nedělá, v inovativním startupu s raketovým růstem
  • Byznys po celé Evropě a v USA
  • Adekvátní ohodnocení dle schopností a zkušeností
  • Občasnou možnost home office a pružnou pracovní dobu
  • Příjemné pracovní prostředí, jen pár kroků od metra Anděl
  • Skvělé kafe, přátelský tým a svobodnou firemní kulturu
  • Multisport kartu
  • Dovolená 4-5 týdnů
  • Práce na IČO
  • Pracovní notebook

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.