předvýběr.cz

Servisní technik - zemědělská technika

Zveřejněno 10.02.2020

Pro našeho klienta, českou společnost působící více jak čtvrt století na trhu zemědělské techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisního technika – zemědělské techniky.

Náplň práce

  • Servis a opravy zemědělské techniky u zákazníků a v servisním středisku v Tvrzicích

Požadujeme

  • Vzdělání v technickém oboru
  • Technické znalosti
  • Samostatné uvažování při hledání řešení
  • Ochotu učit se novým věcem v oblasti techniky
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B, sk. T - výhodou
  • Časovou flexibilitu

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Služební mobilní telefon
  • Dotované stravování
  • 20 dnů dovolené
  • Místo výkonu práce Tvrzice, okres Prachatice

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.