předvýběr.cz

Obchodník IT – neomezené bonusy z prodeje

Zveřejněno 16.04.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na ICT technologie a datovou infrastrukturu, hledáme nového kolegu/kolegyni pro nově vzniklou pobočku v Opavě.

Hledáme IT obchodníka se silnou vazbou na komerční či státní zákazníky na Severní a Střední Moravě, který pomůže rozjet obchod v daném regionu.

Motivací, kromě nadstandardních platových podmínek již v počátku, může být v budoucnu kariérní posun na pozici vedoucího dané pobočky.

Co budete dělat

  • Navazovat nové kontakty, otevírat nové příležitosti
  • Komunikovat se zákazníky na denní bázi – zejména práce v terénu
  • Úzce spolupracovat s technickými kolegy a spolupodílet se na přípravách vhodných řešení pro zákazníky
  • Podílet se na marketingových aktivitách firmy a vymýšlet je
  • Podílet se na rozvoji nově vznikající pobočky firmy v Opavě
  • Zodpovídat se přímo spolumajiteli firmy

Co od Vás očekáváme

  • Alespoň 5 let praxe na obchodní pozici v IT s prokazatelnými výsledky
  • Znalost prostředí pro obchod na Severní Moravě, především segment komerčních zákazníků a státní správy
  • Znalost IT technologií a povědomí o IT trhu jako takovém
  • Dobrá znalost Microsoft Office programů, především Outlook, Excel, Word a PowerPoint
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni – obchodní jednání s partnery
  • Vlastní iniciativu a kreativitu
  • Práce jako pre-sales inženýr v minulosti je velkou výhodou

Co Vám nabídneme

  • Zázemí etablované, ryze české, společnosti s celorepublikovou působností
  • Mladý kolektiv, který je zároveň profesně špičkou v oblastech, kde působí
  • Možnost práce na HPP či IČO
  • Možnost do budoucna vést lokální obchodní tým, posun na pozici Vedoucí pobočky
  • Výborné finanční ohodnocení a silně motivující KPI od prvního dne v práci
  • Fixní plat 50 – 80 000 Kč (dle zkušeností a získané praxe) + silně motivující bonusy z prodeje (nezastropované, bez thrasholdu na minimální plnění)
  • Služební auto, notebook a telefon i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené, 5 dní sickday
  • Multisport karta, stravenky
  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • Místo výkonu práce: kancelář v Opavě, výkon práce Slezsko a Morava

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.