předvýběr.cz

Skladník - Praha 4

Zveřejněno 15.04.2020

Pro našeho klienta, prodejce a opracovatele tvrzených komponentů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Skladník.

Náplň práce

  • příjem, třídění a výdej zásilek (fyzické a administrativní zpracování)
  • kontrola celistvosti a úplnosti zásilek
  • práce ve skladu (na pracovišti celkem 3 skladníci)

Požadujeme

  • zkušenosti v oboru výhodou
  • základní znalost práce s výpočetní technikou
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič – výjimečně závoz zboží firemní dodávkou)

Nabízíme

  • práci v zázemí stabilní české rodinné společnosti v centru Prahy (20 zaměstnanců)
  • samostatnou práci v menším kolektivu
  • odborné zaškolení
  • odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností, plat 25 000 Kč
  • měsíční prémie dle ekonomického výsledku firmy
  • příspěvek na stravování (stravenky) a multisport karta
  • sportovní víkendové akce
  • jednosměnný provoz, pracovní doba 7.00-15.30
  • místo výkonu práce: Praha 4 - Michle