předvýběr.cz

Regionální manažer B2B pro příslušenství do zemědělství

Zveřejněno 18.03.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je velkododavatelem náhradních dílů, technických služeb a obchodních řešení pro podnikatele v zemědělství, zahradnictví a lesním hospodářství, stavebnictví i OEM, hledáme vhodné kandidáty na pozici - Regionální manažer pro B2B v oblasti prodeje náhradních dílů a příslušenství pro zemědělskou techniku a navazující trhy.

Náplň práce

  • Odpovědnost za svěřený region
  • Z 95% péče a rozvoj stávajících zákazníků, 5% akviziční činnost
  • Komunikace se zákazníky, péče a podpora zákazníků
  • Dodržování strategií, vytváření plánů
  • Vývoj zákazníků, aktivace nových produktových skupin
  • Školení zákazníků o užívání internetového obchodu
  • Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními ve firmě
  • Administrativní práce, reporting

Požadavky

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Praxe z obchodu - výhodou
  • Znalost práce na PC, dobrá znalost MS Office
  • Pokročilá znalost psané a mluvené angličtiny (možnost zapojení do mezinárodních projektů)
  • Business myšlení, analytické myšlení a schopnost rozpoznat příležitost
  • Proklientský přístup a řízení vztahů se zákazníky
  • Aktivní osoba s vlastními nápady a názory, samostatnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu cestovat

Nabízíme

  • Zajímavou práci na HPP ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Motivující platové podmínky (fix + provize z prodeje)
  • Podíl na zisku společnosti
  • Firemní auto i pro soukromé účely
  • Práce v inovativní mezinárodní společnosti
  • Dobře složený kolektiv zkušených hráčů a talentů
  • Rodinná firemní kultura (majitel a zakladatel z Holandska)
  • Osobní rozpočet na profesní rozvoj a školení
  • Notebook a telefon
  • Příspěvky na obědy
  • Sleva na firemní výrobky
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní akce a pravidelné teambuildingové akce
  • Místo výkonu práce: Západočeský kraj, Jihočeský kraj, Vysočina