předvýběr.cz

Specialistka marketingu

Zveřejněno 19.11.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je specialistou na distribuci spotřební elektroniky a smart produktů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialistka marketingu.

Náplň práce

  • Zajišťování marketingové agendy firmy, tj plánování a realizace PR kampaní za účelem propagace produktů
  • Správa firemních webů
  • Návrhy a zajišťování motivačních a věrnostních programů
  • Průzkum trhu
  • Komunikace s dodavateli a marketingem hlavních odběratelů
  • Práce v obchodním týmu firmy

Požadavky

  • Praxe v marketingu
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Uživatelská znalost prostředí IT
  • AJ na běžné komunikační úrovni – většinou psaná forma
  • Pečlivost

Nabídka

  • Základní mzda odpovídající schopnostem a praxi, motivační odměňování na základě dosažených výsledků
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Profesní růst, vzdělávání
  • Benefity (mobil, notebook, stravenky, kurz AJ…), teambuildingové akce
  • Práce v mladém a relativně malém kolektivu
  • Místo výkonu práce: Praha, Sokolovská