předvýběr.cz

Servisní technik - příjem vozů (Renault a Dacia)

Zveřejněno 13.03.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se se pohybuje na trhu prodeje a servisu osobních a užitkových vozů již od roku 1991, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisního technika – příjem vozů.

Do portfolia našeho klienta patří autorizovaný prodej a servis značek ŠKODA, Volkswagen, Volvo, Opel, Kia, Renault a Dacia a autorizovaný servis značek Audi a Chevrolet.

Náplň práce

  • příjem vozů do opravy (komunikace se zákazníkem při přijmu vozidla)
  • sepisování zakázek – zadání práce automechanikovi
  • průběžná komunikace s klientem po dobu opravy i při předání opraveného vozu
  • uzavírání zakázek a vyhodnocení po finanční stránce
  • samozřejmostí je komunikace a kooperace s mistrem dílny, mechaniky i recepčními – zkrátka táhnutí za jeden provaz v rámci celého týmu

Požadujeme

  • vyučení v oboru automechanik, případně jiné technické vzdělání, které byste mohli uplatnit na pozici servisního technika
  • rádi komunikujete s lidmi a rádi jim pomáháte řešit problémy
  • praxe na obdobné pozici je samozřejmě velkou výhodou
  • zvládnout občasný stres v rámci snahy vyhovění co nejvíce klientům
  • schopnost si uspořádat sám práci tak, abyste byl/a efektivní

Nabízíme

  • práci na HPP, skládající se z fixní a výkonové složky (30 000 Kč – 45 000 Kč)
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvky na mobilní telefon
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy pro jednotlivé automobilové značky
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas – multisportka za pouhých 199 Kč/měsíc
  • vstupenky do Aquapalace Čestlice
  • zdravotní volno - 2 sickdays
  • firemní akce – společné výlety do Krkonoš, večírky, teambuildingy
  • mladý přátelský kolektiv, kde si vždy všichni rádi vypomůžou
  • zázemí stabilní rodinné české společnosti
  • místo výkonu práce: Praha 10