předvýběr.cz

Specialista/ka logistiky - i pro absolventy

Zveřejněno 13.03.2020

Pro našeho klienta, společnost zastupující a distribuující světoznámé tradiční značky v potravinářském průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista logistiky.

Náplň práce

  • Nákup zboží značek Ahmad Tea čaje, Mr. Brown ledová káva, Steeves javorové sirupy, Bornier hořčice
  • Zajištění logistiky, dopravy pro výše uvedené značky včetně komunikace s danými dodavateli a reportů za tyto značky
  • Logistika a nabalování všech dárkových balení Ahmad Tea včetně kalkulací
  • Sledování exspirací na skladu ESA a sběr šarží Big Shock! energy drinku
  • Správa EAN kódů, komunikace s GS1
  • Správa forecast tabulek

Požadujeme

  • Vysokou úroveň znalosti MS Excel
  • Znalost AJ na vysoké rovni
  • Logické uvažování
  • Pečlivost, samostatnost
  • Proaktivnost
  • Praxi v oblasti nákupu, výroby či logistiky výhodou

Nabízíme

  • Práci ve firmě s kvalitními a uznávanými značkami a produkty
  • Dobré finanční ohodnocení, služební telefon a notebook
  • Příjemné zázemí a podmínky pro práci
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Stravenky
  • Odborná školení a vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci na plná úvazek
  • Nástup ihned či dohodou
  • Místo výkonu práce - Praha 6

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.