předvýběr.cz

Front-end developer

Zveřejněno 09.03.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem SW pro správu dokumentů (DMS + OCR), hledáme vhodné kandidáty na pozici Front-end developer.

Náplň práce

  • Vývoj klientské části našeho systému DOCU-X

Požadujeme

  • Vzdělání minimálně SŠ nebo VŠ
  • Praxe minimálně 2 roky
  • Znalost: Českého jazyka
  • Znalost: Bootstrap 4 – SCSS, TypeScript, JQuery, Angular2 (aktuální verze 8 a novější) a používání npm balíčků
  • Výhodou je znalost C# / ASP.NET Core 3.1 - případně ochota se s touto technologií seznámit (možnost zaškolení, resp. rozšíření znalostí)
  • Výhodou používání návrhových vzorů při psaní projektu
  • Povědomí o TFS nebo GIT
  • Schopnost držet čistý kód
  • Rád se učit nové technologie a držet krok s dobou

Nabízíme

  • Práci na IČO nebo HPP
  • Přátelský kolektiv (jsme parta mladých lidí)
  • Pohodové kanceláře, nechybí nám tu Playstation (jsme hráči FIFY, F1 a Dirt Rally)
  • Práci, která má smysl a kde máš možnost ovlivnit co by mělo být lépe
  • Společné akce (popracovní pivo, teambuildingy na horách apod.)
  • Stravenky, flexibilní pracovní doba, home office
  • 5 týdnů dovolené (po 1. roce)
  • Ntb. + tel.
  • Místo výkonu práce Praha a Brno

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.