předvýběr.cz

Controlling Specialist se znalostí SQL

Zveřejněno 11.03.2020

Pro našeho klienta, mezinárodní potravinářskou společnost s dlouholetou tradicí, která vyrábí například suché směsi, jako jsou polévky, omáčky, bujony, dezerty, kořenící směsi a jiné profesionální pomocníky k vaření, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici IT Controlling Specialist

Náplň práce

  • Podpora management reportingu a rozpočtování celé skupiny Hügli Group (aplikace Prevero - správa, podpora, vývoj nových reportů, analýzy, importy a exporty dat a vývoj MS SQL ETL procesů)
  • Podpora výrobních aplikací a výrobního controllingu – aplikace MES, lean projekty, pravidelná analýza hlavních výrobních KPI ukazatelů
  • Pracovní náplň je na pomezí 30% IT a 70 % Controlling

Požadujeme

  • Vzdělání vysokoškolské, příp. SŠ technického nebo ekonomického směru
  • Komunikativní pokročilou znalost anglického jazyka, němčina výhodou
  • Výbornou znalost Excelu, dobrou znalost jazyka SQL, základy MS SQL serveru
  • Zkušenosti s controllingem a/nebo lean managementem ve výrobní společnosti výhodou
  • Ochotu cestovat a učit se
  • Orientaci na výsledek, smysl pro detail, spolehlivost
  • Flexibilitu, odolnost vůči stresu, týmového hráče
  • Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

  • Různorodou práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti
  • Další profesní a osobní rozvoj
  • Odborná školení
  • Týden dovolené navíc
  • Klouzavou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost jazykových kurzů
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Zásmuky u Kolína