předvýběr.cz

Servisní technik/Mechanik

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho významného klienta, společnost, která se zabývá především činností v oblasti importu, servisu strojů a závlahových komponentů z USA, zemí EU a Jižní Koreje, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik/Mechanik.

Náplň práce

  • Vykonávání oprav a údržby komunální techniky v sídle firmy
  • Výjezdní zásahy a transport strojů
  • Repasování použitých strojů
  • Zaškolování obsluhy a servisního personálu zákazníků
  • Sortiment: specializované komunální a golfové sekačky Toro, Gianni Ferrari, traktory TYM, zametací stroje Green Machines (včetně elektrických), elektrická golfová vozítka Club Car, další specifické stroje a příslušenství

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v oboru mechanik strojů, zemědělské techniky, automechanik apod. - výhodou
  • Praxi a odbornou znalost hydrauliky, mechaniky a elektriky, včetně elektronické diagnostiky přes řídící jednotky a odstraňování závad – v délce alespoň 3 let
  • Logické myšlení a technický cit pro stanovování a provádění efektivních diagnostických a opravárenských postupů
  • Manuální zručnost, smysl pro profesní čest
  • Zodpovědnost, iniciativu, loajalitu
  • Ochotu učit se, schopnost týmové souhry
  • ŘP sk. B, výhledově i sk. C, T a E
  • Ochotu výjezdů po Čechách
  • Znalost AJ – velkou výhodou (čtení dílenských příruček a manuálů)
  • Vhodné i pro absolventy s ochotou učit se

Nabízíme

  • Atraktivní práci na HPP ve společnosti s 22 – letou tradicí v oboru
  • Odměňování v závislosti na zkušenostech a přínosu pro společnost
  • Kvalitní produkty předních světových výrobců s odpovědným přístupem v servisní oblasti
  • Zázemí stabilní české společnosti a podporu servisního oddělení
  • Odpovídající dílenské vybavení
  • Osobní a profesní růst, odborná školení interní i přímo u výrobců
  • Příspěvky na stravování
  • Služební vůz a mobilní telefon
  • Proplácené přesčasy
  • Pracoviště: Praha - Hostivař