předvýběr.cz

Account Manager B2B – kancelářská technika

Zveřejněno 11.03.2020

Pro našeho klienta, velkoobchodního dodavatele kancelářské techniky, s hlavním zaměřením na stroje a materiál pro konečnou úpravu dokumentů, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Acount Manager B2B.

Náplň práce

  • Navazování dlouhodobých obchodních kontaktů a péče o stávající klienty v rámci svěřeného regionu na území Prahy a Jižních Čech

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obchodní pozici
  • Zkušenosti z technické oblasti - především kancelářské techniky a z oblasti print finishing
  • Anglický jazyk na běžné konverzační úrovni
  • Znalost práce na PC (MS Office – zejména Excel)
  • ŘP sk. B (práce v terénu u zákazníků)
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Zázemí dynamické a zavedené firmy s téměř 30-ti letými zkušenostmi v oboru
  • Práce v efektivním prostředí s dobrým týmovým duchem
  • Práci na HPP
  • Motivující mzdové ohodnocení (fixní plat + dosažené bonusy)
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce na home-office
  • Mobilní telefon, notebook a osobní automobil i k soukromým účelům
  • Firemní lekce angličtiny hrazené zaměstnavatelem
  • Nástup možný dohodou
  • Kanceláře: Praha 6, Působnost: Praha a Jižní Čechy