předvýběr.cz

Šéfmontér stabilních hasicích zařízení

Zveřejněno 05.03.2020

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi přední firmy v oblasti protipožární ochrany, hledáme vhodné kandidáty na pozici Šéfmontéra stabilních hasicích zařízení.

Náplň práce

  • Montážní, revizní a servisní činnost stabilních hasicích zařízení
  • Jednodenní výjezdy k zákazníkům v rámci ČR
  • Komunikace se zákazníky
  • V případě potřeby zajištění materiálu na stavbu
  • Administrativa spojená s psaním denních výkazů
  • Víkendová pohotovost 1x za 10 týdnů

Požadujeme

  • Minimálně výuční list v technickém oboru
  • Praxe v technickém oboru je výhodou – pozice je vhodná i pro absolventy
  • Výhodou je vyhláška 50 a svářečský průkaz
  • Manuální zručnost
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič (skupina C výhodou)
  • Výborný zdravotní stav (práce ve výškách, fyzická zdatnost)
  • Výhodou je znalost Aj nebo Nj pro čtení manuálů

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Služební vozidlo
  • Mobilní telefon
  • Proplacené diety
  • Stravenky
  • 13. plat
  • 20 dnů dovolené + 2 sick days
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Pracovní doba 7:00 - 16:00
  • Místo výkonu práce v rámci výjezdů po České republice