předvýběr.cz

Odborný posuzovatel systému řízení výroby

Zveřejněno 04.03.2020

Pro našeho klienta, společnost, která zkouší a certifikuje výrobky, které významným způsobem ovlivňují požární bezpečnost staveb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Odborný posuzovatel systémů řízení výroby:

NÁPLŇ PRÁCE

  • posuzování systému řízení výroby u výrobců v ČR i v zahraničí

POŽADUJEME

  • VŠ (SŠ s praxí)
  • certifikát auditora/manažera kvality výhodou
  • praxe v oboru systémy řízení kvality výhodou
  • komunikační schopnosti
  • časová flexibilita
  • anglický jazyk
  • řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

  • zaměstnání v dlouhodobě ekonomicky a odborně stabilizované společnosti, uplatňující se na evropském i mezinárodním trhu
  • motivující odměňování podle jasných pravidel včetně podílů na hospodářských výsledcích
  • možnost cestování po ČR i do zahraničí v rámci pracovních cest
  • sociální výhody (pět týdnů dovolené, sick days, příspěvek na penzijní a životní pojištění, rekreaci i pro rodinné příslušníky, kulturu, sport, stravování)
  • po zapracování možnost používání osobního vozidla k soukromým účelům
  • místo výkonu práce: Veselí nad Lužnicí