předvýběr.cz

Key Account Manager Junior – asistent pojišťovacího makléře

Zveřejněno 04.03.2020

Pro našeho klienta, významnou českou pojišťovací makléřskou společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu a pojištění pro firmy a jejich zaměstnance, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Key Account Manager Junior – asistent pojišťovacího makléře.

Náplň práce

  • Příprava koncepcí pojištění klientů
  • Možnost účasti na jednáních makléře s klientem - po zaškolení
  • Příprava kalkulací a pojistných smluv dle pokynů makléřů (pojištění aut a majetku)
  • Telefonická a emailová komunikace s klienty a pojišťovnami
  • Účast na poradách

Požadujeme

  • Komunikativnost a empatii
  • Uživatelskou znalost MS Word a MS Excel
  • AJ na komunikativní úrovni slovem a písmem – velkou výhodou (jednání s klienty a pojišťovnami)
  • ŘP sk. B – výhodou

Nabízíme

  • Práci na HPP u dynamicky se rozvíjející a rostoucí společnosti
  • Zázemí špičky v oboru s 25 – letou tradicí na trhu
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Notebook, telefon
  • Nadstandardní rozsah dovolené a sick days – dle domluvy a odvedené práce
  • Pružnou pracovní dobu
  • Proplácení cestovních nákladů a diety v rámci pracovních výjezdů
  • Propracovaný systém odborného vzdělávání
  • Možnost finančních příspěvku na vlastní vzdělávání – dle domluvy
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Firmou hrazenou společnou dovolenou (včetně rodin)
  • Možnost studijního volna
  • Dog-friendly a baby-friendly pracovní prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Nástup možný ihned, příp. dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Zlín