předvýběr.cz

Samostatná účetní - Praha 1

Zveřejněno 27.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která svým klientům poskytuje účetní, daňové a další backofficové služby, hledáme zajímavého kandidáta/ku na pozici Samostatná účetní.

Náplň práce

  • Samostatná práce a odpovědnost za účetnictví svěřených klientů
  • Vedení všeobecného finančního účetnictví - pohledávky, závazky, banka, pokladna
  • Příprava podkladů pro účtování mezd
  • Příprava podkladů pro daňová přiznání
  • Spolupráce při měsíčních závěrkách, reportingu
  • Zpracování uzávěrkových operací, účetní výkazy
  • Základní manažerské účetnictví – střediska a zakázky, interní doklady
  • Cestovní příkazy, stravenky, internetové bankovnictví apod.
  • Jednání s auditory a úřady

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
  • Minimálně 3 roky praxe na pozici účetní
  • Znalost podvojného účetnictví a dobrá orientace v daňovém systému
  • Základní znalost manažerského účetnictví
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Komunikativnost a pozitivní přístup
  • Spolehlivost, samostatnost a schopnost se učit
  • Znalost AJ výhodou, nikoliv podmínkou
  • Schopnost zvládat další agendy (mzdy, daně apod.) výhodou

Nabízíme

  • Zajímavou a různorodou práci v mladé dynamické společnosti
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Vzdělávání podporované firmou (kurzy, konference)
  • Nadprůměrné finanční ohodnocení, další bonusy dle výsledků firmy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Notebook, služební mobil, stravenky
  • Nástup: dle dohody
  • Místo výkonu práce: moderní kanceláře na Praze 1

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.