předvýběr.cz

Firemní právník

Zveřejněno 03.03.2020

Pro našeho klienta, největšího evropského specialistu na právní ochranu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Firemní právník.

Náplň práce

  • Budete zabezpečovat právní agendu pojišťovny a jejích útvarů
  • Posuzovat smlouvy a jiné právní úkony a vnitřní předpisy společnosti z hlediska jejich souladu s právem
  • Zabezpečovat monitorování nových právních předpisů
  • Podílet se na přípravě smluv uzavíraných s externími partnery, účastnit se strategických jednání s externími partnery
  • Spolupracovat v oblasti pojistných produktů
  • Zabezpečovat agendu vyřizování stížností

Požadujeme

  • Ukončené magisterské studium na VŠ, obor právo
  • Zkušenosti z pojišťovnictví, finančnictví, bankovnictví
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na pokročilé úrovni – interní komunikace s mateřskou společností
  • Orientaci v pracovních postupech, procesech a pojistných podmínkách
  • Znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint), ASPI
  • Umíte přirozeně a profesionálně komunikovat
  • K lidem a novým věcem se stavíte pozitivně
  • Dokážete převzít odpovědnost za svá rozhodnutí

Nabízíme

  • Práci v silné mezinárodní společnosti s dlouhou tradicí na trhu
  • Spoustu seminářů, workshopů
  • Stabilní fixní mzdu a k tomu prémie
  • Pestrou škálu benefitů: 5 týdnů dovolené, 3 dny placeného zdravotního volna, firemní akce, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, Multisport, Flexi Passy, vzdělávací kurzy, sleva na firemní služby, a mnoho dalšího
  • Místo výkonu práce: Praha 4

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.