Obchodně technický manažer – recyklace – vhodné i pro junior

Zveřejněno 02.03.2020

o našeho klienta, společnost zabývající se prodejem technologických celků a strojního vybavení v oboru recyklací a zpracování různých surovin, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodně technický manažer – recyklace – vhodné i pro juniory.

Náplň práce

  • Péče o stávající i nové klienty
  • Akvizice nových zákazníků
  • Nový kolega obdrží některé rozjednané obchodní případy
  • Prodej technologických celků (strojů) v oboru recyklací
  • Komunikace s výrobci (většinou zahraniční)
  • Návštěva výrobců i s klienty
  • Účast na výstavách a veletrzích (cca 3x ročně)

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání (technický obor výhodou)
  • AJ na velmi dobré komunikativní úrovni (slovem i písmem) – komunikace s výrobci osobně, po telefonu i mailu
  • Na některých jednáních klientovi informace tlumočí
  • Obchodní duch
  • Technologická znalost – recyklační technologie
  • Časová flexibilita – služební cesty

Nabídka

  • Práce na HPP/ŽL
  • Plat – fix 35 – 50 000 + provize dle zkušeností
  • Auto i k soukromým účelům, notebook, mobil
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Pevná pracovní doba (8:00 – 16:30)
  • Vlastní organizace práce
  • Dog-friendly office
  • Působnost v rámci celé ČR i SK
  • Kancelář firmy: Praha 5 – Zbraslav

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.