předvýběr.cz

Projektant divize Slaboproudé systémy pro Prahu

Zveřejněno 25.02.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je specialistou na slaboproudé a zabezpečovací technologie, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant divize Slaboproudé systémy pro Prahu.

Náplň práce

  • zpracování projektových dokumentací slaboproudých systémů
  • účast na kontrolních dnech, provádění autorského dozoru na stavbě a jednání se zákazníkem
  • zpracování technického řešení, úzká spolupráce s obchodním oddělením a v rámci divize firmy
  • příprava podkladů pro zpracování cenových nabídek

Požadujeme

  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání, elektrotechnického směru
  • vyhl. 50/1978 Sb. - § 10
  • znalost bezpečnostních technologií – PZTS, CCTV, EPS, ACS, GN, UKS
  • uživatelská znalost MS Office, dobrá znalost práce v programu AutoCAD, Cadcon
  • vysoké nasazení, schopnost a chuť učit se novým věcem a technologiím
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
  • anglický jazyk – znalost technické angličtiny
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • trestní bezúhonnost
  • samostatnost, pečlivost, důslednost, smysl pro detail
  • schopnost návrhu systémů a zpracování projektů dle požadavků zákazníků
  • osobní odpovědnost za kompletní dokumentace k projektům
  • komunikativnost a orientace na zákazníka

Výhodou

  • znalost sw Revit, EasyEvac
  • prokazatelná praxe v slaboproudé projekční činnosti
  • prověrka NBÚ
  • orientace v souvisejících technických normách
  • anglický jazyk komunikativně

Nabízíme

  • pracovní poměr ve významné české stabilní společnosti
  • dynamickou a odpovědnou práci na významných projektech, příležitost pro osobní a profesní růst
  • možnost práce na významných projektech v ČR a zahraničí
  • moderní prostředí, přátelský kolektiv, velmi kvalitní technické zázemí, intenzivní péči během zkušební doby
  • benefity: odborné a jazykové vzdělávání, příspěvek na stravné, nápoje zdarma, slevy na firemní produkty a služby, 3 dny dovolené navíc aj.
  • pracovní prostředky: mobilní telefon, notebook
  • místo výkonu práce: Praha 10