předvýběr.cz

Řidič nákladního automobilu

Zveřejněno 12.02.2020

Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje sběr, dopravu a recyklaci vysloužilých elektrospotřebičů včetně financování celého systému, hledáme vhodného kandidáta na pozici Řidič nákladního automobilu.

Co budete dělat

  • řídit novou kontejnerovou soupravu (tahač SCANIA s kontejnerovou nástavbou a vlek SVAN)
  • přepravovat materiál v kontejnerech, zajišťovat jejich správné uchycení a zabezpečení na autě
  • hlídat si spotřebu pohonných hmot
  • kontrolovat technický stav vozidla a provádět běžnou údržbu vozidla
  • vést předepsanou dokumentaci a doklady

Co očekáváme

  • zkušenosti s obsluhou hydraulické nástavby a přepravou kontejnerů výhodou
  • řidičské oprávnění sk. C + E
  • průkaz profesní způsobilosti
  • trestní bezúhonnost
  • časová flexibilita (možné přespávání přes týden ve voze)
  • základní technické dovednosti spojené s údržbou vozu
  • administrativní pečlivost
  • dobrý zdravotní stav

Co nabízíme

  • pracovní poměr na plný úvazek
  • motivující mzdové ohodnocení
  • benefity formou Benefit Plus
  • vysokou míru samostatnosti
  • víkendy volné
  • vnitrostátní přeprava (většinové jízdy po CZ)
  • zázemí a jistotu moderní, úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce Jihlava

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.